5 makijażowych sztuczek, które pomogą Ci lepiej wychodzić na zdjęciach

Gdy patrzysz na zdjęcia celebrytów, pytasz siebie: „dlaczego ja nie mogę wyglądać tak dobrze na zdjęciach?” Jeśli tak, sprawdź poniższe makijażowe sztuczki!

To prawda, że makijaż może ulepszyć Twoje zdjęcia. Na przykład, ostry kontur i podkreślone kości policzkowe sprawią, że Twoja twarz będzie wyglądała bardziej wyraziście i będzie miała lepszy kształt na zdjęciach. Co więcej?

Kryjący podkład

Jeśli chcesz, aby twoja skóra wyglądała nienagannie, użyj kryjącego podkładu. Wypróbuj również korektor, który jest o dwa odcienie jaśniejszy, nałóż go pod oczami.

Zaznacz kości policzkowe

Jeśli chcesz, aby Twoja skóra wyglądała naturalnie i zdrowo, użyj rozświetlacza. Oto fajna wskazówka: nałóż odrobinę beztłuszczowego balsamu na kości policzkowe, nos i brwi, a następnie nałóż na niego sypki rozświetlacz. Kości policzkowe będą bardziej widoczne na zdjęciach.

Spraw, aby oczy wyglądały na większe

Żeby oczy wyglądały na duże, można użyć kilku sztuczek. Na przykład – podkreśl wewnętrzne kąciki oczu, ponieważ dzięki temu Twoje oczy będą wyglądały na bardziej otwarte. Dodatkowo użyj białej lub beżowej kredki do zaznaczenia linii wodnej, a następnie nałóż brązowy cień w zewnętrznych kącikach oczu.

Wypróbuj róż

Nikt nie lubi być blady na zdjęciach. Należy jednak pamiętać, że aparat sprawia, że kolory wyglądają na bardziej wyblakłe niż w rzeczywistości. Użyj ciemnoróżowego lub fioletowego różu, aby podkreślić policzki.

Odważne usta

Twój kolor warg ma duże znaczenie i może całkowicie odmienić twoje zdjęcie. Wybieraj takie kolory pomadek, jak koralowo-różowy i wiśniowy. Te kolory sprawią, że będziesz wyglądać świeżo i młodzieńczo, podczas gdy ciemniejsze odcienie mogą dodać Ci lat.
Znacie jeszcze jakieś inne makijażowe sztuczki? Dajcie znać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *