Emel i Zaxy – 2 rodzaje obuwia dla mamy i dziecka

Kupując obuwie, zarówno dla siebie, jak i dla dziecka, powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na jakość jego wykonania. Kierując się wyłącznie wyglądem butów, zapominamy o wygodzie stóp, a w konsekwencji o ich zdrowiu. Poznaj Emel i Zaxy – buty, które pozytywnie wpływają na stopy.

  1. Emel – pierwszy wybór dla malucha
  2. Zaxy – obuwie prosto z Brazylii

Kupując obuwie zwracamy uwagę przede wszystkim na wygląd, ale też na wygodę. Jednak w tym drugim przypadku nasza ocena buta w sklepie może być złudna. Po przymierzeniu but może się wydawać idealny, ale dopiero po pierwszym założeniu okazuje się czy nasze wrażenie podczas zakupów było słuszne. Powinniśmy jednak pamiętać, że to jakość wykonania jest kluczowa i to ona decyduje, czy buty będą wygodne i korzystnie wpłyną na zdrowie stóp.

Emel – pierwszy wybór dla malucha

Kiedy kupujemy buty dla dziecka, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na ich jakość. Stopa małego dziecka dopiero się kształtuje i tylko odpowiednie obuwie będzie ją w tym wspierać, zamiast szkodzić. Jakie buty wybrać? Bardzo popularną marką wśród rodziców jest Emel i to właśnie ona jest często polecana przez matki, kiedy chcemy kupić pierwsze buciki dla dziecka. Ogromnym atutem butów Emel jest fakt, że są robione ręcznie. Tylko ludzkie dłonie mogą precyzyjnie dopracować buciki dla malucha. Bardzo ważny jest też materiał, z którego są wykonane. Do ich produkcji używa się delikatnych skór, aby buciki były jak najlepiej dopasowane do stóp dziecka. Są też dla malucha bardzo komfortowe, dlatego są idealne do nauki chodzenia. Ten etap w życiu dziecka jest niezwykle ważny, bo nieodpowiednio dobrane obuwie może źle wpłynąć na stopy.

Zaxy – obuwie prosto z Brazylii

Nie tylko dziecko, ale i mama zasługuje na buty, który zapewnią idealny komfort stopom. Zaxy to buty z Brazylii, wśród których znajdziemy klapki, sandały i baleriny. Nie tylko dobrze wyglądają, ale są też miękkie, elastyczne i wygodne. W swojej ojczyźnie Zaxy cieszą się ogromną popularnością. Towarzyszą brazylijczykom przez cały rok. Nic dziwnego, każda kobieta znajdzie wśród butów Zaxy idealny model dla siebie. Gumowe baleriny są uniwersalne, dzięki czemu sprawdzą się na każdą okazję. Randka, oficjalna uroczystość – wszędzie będą pasować. Podczas upałów niezastąpione będą sandały i japonki. Występują one zarówno w stonowanych, jak i intensywnych kolorach, dzięki czemu możesz wybrać takie, jakie najbardziej lubisz. Ich wygoda sprawia, że można nosić je przez całe lato i czuć się w nich bardzo swobodnie.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *