Jak dobrać najlepszy samoopalacz dla siebie?

Niejednokrotnie rezygnujemy z użycia samoopalacza w obawie przed nieestetycznymi smugami czy nienaturalnym odcieniem skóry. Tymczasem istnieją niedrogie samoopalacze, które pozwolą na uzyskanie chłodnego koloru opalenizny, bez ryzyka smug czy nieprzyjemnego zapachu. To nowoczesne produkty marki TanExpert. Co warto o nich wiedzieć?

Jak nadać skórze naturalny odcień opalenizny?

Nie ulega wątpliwości, że lekko opalona skóra wygląda zdrowiej, młodziej i po prostu bardziej estetycznie. Nie musimy decydować się na solarium, które nie jest bez znaczenia dla naszego zdrowia, czy urlopu w tropikach. Nowoczesny samoopalacz nie ma nic wspólnego z dawnymi, wątpliwej jakości produktami, które pozostawiały nieestetyczne smugi i sprawiały, że skóra nabierała nienaturalnego odcienia. Jak uzyskać trwały efekt bez plam? Wybór jest prosty – samoopalacze TanExpert. To kosmetyki polecane przez ekspertów branży beauty. Dzięki nim możliwe jest uzyskanie pożądanego, skrojonego na miarę efektu. Co więcej, samoopalacze tej marki są wegańskie, nie są testowane na zwierzętach, zawierają DHA – składnik, który odpowiada za nadanie skórze ciemniejszego koloru, który jest stuprocentowo naturalny.

Najlepszy samoopalacz do twarzy i ciała

Który samoopalacz wybrać, jeśli zależy nam na uzyskaniu efektu opalenizny jak po dniu spędzonym na plaży? Dobrym zakupem będzie kosmetyk w piance. Do wyboru mamy kilka odcieni. Dzięki tego typu formule, aplikacja jest bardzo prosta, a jednocześnie możliwe jest uzyskanie intensywnego odcienia opalenizny na twarzy i/lub ciele. Efektem jest gładka tafla brązu bez żadnych nieestetycznych plam! Na stronie TanExpert można skorzystać z wyszukiwarki samoopalaczy, która pozwoli na odpowiedni dobór produktu do indywidualnych potrzeb.

Jak nakładać samoopalacz?

Aby skóra była idealnie gładka, należy stosować się do kilku zasad, które pozwolą na skuteczną aplikację produktu. Zanim nałożymy samoopalacz, wykonujemy peeling skóry ciała i twarzy. Nie stosujemy innych produktów do pielęgnacji. Za pomocą rękawicy, rozprowadzamy piankę samoopalającą kolistymi ruchami. Na dłonie oraz stopy nakładamy wyłącznie resztę pianki z rękawicy. Aby uzyskać najbardziej naturalny efekt, produkt trzymamy na skórze ok. 1-3 godziny. W przypadku, gdy zależy nam na głębokiej opaleniźnie, pozostawiamy samoopalacz na całą noc. Aby zmyć piankę, bierzemy krótki prysznic z użyciem samej wody. Na pełną kąpiel decydujemy się dopiero po upływie 8 godzin.

A może balsam brązujący?

Jeśli nigdy nie stosowałyśmy samoopalacza i boimy się zbyt głębokiego efektu, warto postawić na balsam brązujący. Tego typu produkt nadaje skórze stopniowo złocisty odcień. Intensywność możemy kontrolować dzień po dniu i w razie potrzeby ją potęgować. Dodatkowo balsamy brązujące nawilżają skórę, sprawiając, że wygląda zdrowo i efektownie. Przed nałożeniem balsamu także odpowiednio przygotowujemy skórę. Wykonujemy peeling całego ciała, a do aplikacji wykorzystujemy dedykowaną rękawicę TanExpert. Przed nałożeniem kolejnej warstwy czekamy minimum 8 godzin.

Warto sprawdzić pełną ofertę TanExpert. Znajdziemy w niej także m.in. mgiełkę stopniowo opalającą czy krople samoopalające.

Leave A Reply

Navigate