Kobieto, magnetyzujesz swoją siłą

Każda kobieta skrywa w sobie tajemnicę i moc, która rodzi magnetyzm. Dziś dziewczyńskość i kobiecość przeżywają swój wielki renesans, stają się inspiracją do pokojowych rewolucji społecznych. Współczesne kobiety swobodnie wyrażają się poprzez ubiór. Szczegółowo dopieszczają każdy element outfitu, aby lepiej wyrazić swoją indywidualność, lub też w ogóle nie przejmują się oceną innych. Kobiecy magnetyzm najpełniej przejawia się w dokonaniu swobodnego wyboru i przestrzeganiu bądź też łamaniu własnych zasad. Widać to w polityce, nauce, biznesie, organizowaniu wydarzeń i zrzeszaniu ludzi, w sztuce i w modzie.

Swoboda ta przejawia się w tym, w jaki sposób nakładają odważne make-up’y, dobierają hasztagi, walczą o godne zarobki, noszą krótkie miniówki i zakładają eleganckie plecaki. Damskie – znaczy to samo, co silne, magnetyczne i unikatowe.

Kobieta XXI wieku emanuje multitaskowością, zachwyca umiejętnością łączenia skrajności. Jaka jest nowoczesna dziewczyna?

Dobrze zorganizowana i praktyczna

Wykorzystuje chusty do noszenia dzieci. Tworzy i użytkuje eleganckie modowe dodatki, które równocześnie dbają o bezpieczeństwo jej dzieci oraz są udogodnieniem w codziennym funkcjonowaniu w przestrzeni publicznej.

Plecaki damskie używane przez nią na co dzień są pojemne, a także wygodne- sprawdzają się niezależnie od okoliczności. Nie bez przyczyny używają go podróżniczki, alpinistki, czy kobiety służące w wojsku, ale także naukowczynie, artystki i… celebrytki.

Nowoczesne kobiety wybierają dodatki nie tylko praktyczne, ale również eleganckie. Damskie plecaki należą więc zarówno do najbardziej funkcjonalnych akcesoriów, jak i atrakcyjnych dodatków modowych.

Współtworząca kulturę i kultywująca tradycje

Używa pięknych nakryć głowy w różnych okolicznościach. Nosi:

  • ciepłe, wełniane czapki robione własnoręcznie na drutach,
  • romantyczne kapelusze chroniące przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych,
  • piękne wianki jako symbol niewinności (dziewictwa), wolności seksualnej (wianki plecione przez hipiski), tradycji (wianek ślubny, wianek świętojański),
  • eleganckie woalki podczas uroczystości pogrzebowych.

Odważna i elegancka

Nie stroni od niczego, co jest mocne, łagodne, dzikie i eleganckie.

Damskie mogą być zarówno buty sportowe, plecaki, spodnie dresowe, jak i obcisłe sukienki. Odwaga kobiety przejawia się w ogoleniu głowy na łyso, w romantycznych upięciach. Znajdziemy ją w #metoo, #gogirls, #challengeaccepted, #womensupportingwomen.

Symbolem jej odwagi stały się czarne parasolki, gdy walczy o prawo do stanowienia o sobie i możliwość dokonania wyboru. Symboliczne jest zerwanie przez nią z głowy burki w ramach protestu. Symbolem jej odwagi są naszywki Woman Power zdobiące jej plecaki.

Panitorbalska.pl – Eleganckie damskie plecaki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *