Medycyna estetyczna Słupsk

Powiększanie ust, lifting skóry, usuwania blizn – każda z nas pragnie poprawiać jakość odbicia w lustrze. Lekarze medycyny estetycznej to niezwykle profesjonalni eksperci, którzy wykonując zabiegi z zakresu medycyny estetycznej świadczą szeroki zakres usług dla kobiecego piękna. W Słupsku znajduje się wiele klinik piękna, w których każda z nas otrzyma profesjonalne konsultacje.

To co najbardziej istotne to pewność, że zabiegi są wykonywane wyłącznie w sterylnych warunkach gabinetu chirurgicznego. Medycyna estetyczna Słupsk to wykonywane zabiegi z zastosowaniem reżimu sanitarno-epidemiologicznego. Każda pacjentka może być spokojna o jakość wykonywanych zabiegów, gdyż kliniki medycyny estetycznej wykorzystują wyłącznie bezpieczne preparaty. 

Klinika medycyny estetycznej Słupsk – zabiegi poprawiające wygląd powiek i „wampirzy lifting”

Chirurgiczna plastyka powiek dolnych i górnych to zabieg estetyczny, który poprawia wygląd oka, usuwa przepukliny tłuszczowe, pozwala uzyskać prawidłowe napięcie skóry na powiekach. Często efektowi estetycznemu towarzyszy likwidacja dyskomfortu, który ograniczał pole widzenia. Skutkiem tego typu operacji jest widoczne odmłodzenie okolicy oka, przywrócenie jędrności powiek i odpowiedniego napięcia skóry.

Zabieg estetyczny Regeneris, nazywany potocznie „wampirzym liftingiem” polega na biostymulacji komórek skóry, poprzez pobraniu osocza bogatopłytkowego z krwi pacjenta. Składa się ono z komórek wzrostu, które pobudzają skórę do intensywnej regeneracji. Po wstrzyknięciu w wybrane partie ciała skóra odzyskuje jędrność, gładkość i elastyczność oraz jest widocznie młodsza.

Zabiegi medycyny estetycznej – wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

Stosowanie wypełniaczy zmarszczek stało się bardzo popularnym zabiegiem wśród pacjentek klinik medycyny estetycznej Słupsk. Tego typu zabieg jest małoinwazyjnym działaniem, które wykorzystując naturalne składniki na bazie kwasu hialuronowego poprawia jędrność i nawilżenie skóry. Kwas hialuronowy zawarty w wypełniaczach stymuluje odbudowę komórek, nadaje objętości, poprawia owal twarzy koryguje kształt nosa i ust. Poprawa kondycji skóry jest widoczna już po pierwszym zabiegu.

Zabiegi kliniki medycyny estetycznej – hialuronidaza

Hialuronidaza jest enzymem rozkładającym wiązania kwasu hialuronowego, który następnie wchłania się przez organizm. Enzym ten występuje w niewielkich ilościach w komórkach ciała człowieka jednak przede wszystkim największe jego ilości znajdują się jadzie pszczół i os. Zabieg ten wykorzystuje się także w ginekologii, ortopedii, onkologii i okulistyce.

Wskazaniem do hialuronidazy jest nieprawidłowo wykonany zabieg z udziałem kwasu hialuronowego, w wielu przypadkach ten zabieg stosowany jest podczas zagrożenia życia i zdrowia, musi być wykonany przez profesjonalny zespół medyczny.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej – biostymulatory, mezobotoks, lipoliza iniekcyjna

Biostymulatorami nazywamy preparaty, które niczym kwas hialuronowy odbudowują jędrność skóry, zatrzymują procesy starzenia, modelują skórę twarzy i ciała. Do tego typu substancji zalicza się aminokwasy, kolagen, kwas hialuronowy oraz polinukleotydy.

 Mezobotoks stanowi połączenie zabiegów stosowanych w medycynie estetycznej z wykorzystaniem toksyny botulinowej i koktajlem do igłowej mezoterapii. Tego typu zabieg wygładza drobne zmarszczki wokół oczu i pobudza komórki do produkcji kolagenu i elastyny.

Lipoliza iniekcyjna to seria zastrzyków, mających na celu rozpuszczenie komórek tłuszczowych z bioder, brzucha, ud, ramion i podbródka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *